Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej SA w Krakowie rozpoczęło dostawę ciepła tym, którzy jeszcze nie mają ogrzewanych budynków.
Wobec prognozowanego pogorszenia warunków pogodowych i spadku temperatury poniżej odczuwanego komfortu cieplnego, 9 października MPEC uruchomił ogrzewanie u odbiorców, którzy do tej pory nie zgłosili takiej potrzeby.
Jeżeli zarządca budynku nie chce jeszcze rozpoczynać ogrzewania, może to zgłosić do MPEC.
Przedsiębiorstwo cieplne oferuje usługę „Ciepło przez cały rok”, odbiorcy sami decydują, kiedy rozpoczną i zakończą sezon grzewczy.



