W poniedziałkowe popołudnie okolice mostu Piłsudskiego w Krakowie przyciągnęły uwagę przechodniów. Na wałach wiślanych pojawili się strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego, a część osób zatrzymywała się, próbując ustalić, co dzieje się nad rzeką.
Interwencja służb miała związek ze zgłoszeniem dotyczącym osoby, która miała znaleźć się w Wiśle po skoku z mostu. Na miejscu prowadzono działania sprawdzające, jednak nikogo nie odnaleziono.
Służby nad Wisłą i wstrzymany ruch tramwajów
Do zdarzenia doszło w poniedziałek 1 czerwca w rejonie mostu Piłsudskiego. W okolicy szybko pojawili się strażacy oraz karetka pogotowia.
Akcja była widoczna zarówno z mostu, jak i z pobliskich wałów. Przechodnie obserwowali działania służb, a w rejonie przeprawy zrobiło się nerwowo, bo przez pewien czas nie kursowały tramwaje w kierunku Korony.
Utrudnienia trwały około 20 minut. Przed godz. 14 ruch tramwajowy został wznowiony.
Zgłoszenie o osobie w Wiśle
Powodem interwencji było zgłoszenie, według którego ktoś miał skoczyć z mostu. Służby przystąpiły do działań w rejonie wałów i koryta rzeki.
Z informacji uzyskanych na miejscu wynika, że mimo podjętych czynności nikogo nie znaleziono. Na ten moment nie ma informacji o osobie poszkodowanej.4.
Dziękujemy, że przeczytałeś nasz artykuł do końca. W Kurierze Krakowskim każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach z Krakowa i Małopolski.
Bądź na bieżąco! Obserwuj, komentuj i udostępniaj. Odwiedź nas także na Facebooku i YouTubie.
Masz temat? Napisz do nas: kontakt@kk24.info



