29 kwietnia w rocznicę tragicznej śmierci dr. Tomasza Soleckiego miasto zapali znicz na Cmentarzu Batowickim oraz weźmie udział w debacie „Bezpieczny Medyk”.
Wyłącz blokadę reklam.
Wyłącz blokadę reklam.
Nasza strona internetowa działa dzięki wyświetlaniu reklam online naszym użytkownikom. Prosimy o wsparcie poprzez wyłączenie blokady reklam. Nie jest ich dużo a pomagają nam.